Social Media Marketing

Social Media Marketing Toruń Warszawa

Potrzebujesz dobrego specjalisty, który zajmie się obsługą Social Media Marketingu? Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz – właściciele firm z tych miast poznali już naszą skuteczność i wyjątkowe umiejętności w obsłudze mediów społecznościowych. To właśnie w tych lokalizacjach mamy najwięcej klientów. Nie martw się jeżeli nie mieszkasz w Warszawie, czy Toruniu. Social Media marketing możemy przecież wykonywać dla Ciebie zdalnie – to żaden problem!

Selis to nie tylko kompleksowe kampanie Google AdWords, budowa stron internetowych i ich pozycjonowanie. Oferujemy także pełną opiekę nad profilami firmowymi w Social Media. Poprowadzimy Twojego Instagrama, Twittera, zrobimy skuteczną reklamę na Facebooku, a wszystko w oparciu o najlepszej jakości content. Jesteś zainteresowany poprowadzeniem firmowego profilu?  Marzy Ci się skuteczna reklama na Facebooku? W Toruniu i Warszawie mamy nasze biura, dlatego szybko i sprawnie możemy się z Tobą umówić na spotkanie celem omówienia szczegółów współpracy. Jeżeli jednak mieszkasz gdzieś dalej, to też żaden problem – wszystko można załatwić przecież telefonicznie, mailem lub poprzez wideokonferencję. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Google+ 

Masz profil w mediach społecznościowych ale nie wiesz jak go skutecznie prowadzić lub nie masz na to czasu? Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę Social Media, a więc prowadzenie fanpage’a na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Google+. Warszawa i Toruń – skontaktuj się z jednym z naszych biur, a my zajmiemy się resztą. Wbrew pozorom skuteczne prowadzenie fanpage’a na Facebooku lub innym kanale Social Media nie jest takie łatwe, dlatego lepiej oddać profil społecznościowy w ręce osób, które zajmują się tym na co dzień. To upraszcza wiele spraw, daje znacznie lepsze efekty i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeżeli szukasz najlepszych specjalistów od prowadzenia facebooka w Toruniu lub Warszawie. Mamy w naszym zespole ludzi, którzy znają media społecznościowe od podszewki i potrafią w pełni wykorzystać potencjał reklamy na Facebooku oraz Instagramie. Jak już zostało wspomniane, zdalnie poprowadzimy Twój firmowy fanpage bez względu na to, gdzie jesteś na co dzień. Jeżeli natomiast mieszkasz w Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu lub Warszawie to prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie, Google+ czy Twitterze warto byłoby omówić osobiście. Ty opowiesz nam, czego oczekujesz, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu w sieci.

 

Formularz kontaktowy:

  Imię / nazwa*:
  Adres e-mail*:
  Telefon kontaktowy*:
  Strona internetowa:
  Treść wiadomości:

   

  Dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail, telefon) nie są przechowywane, ani w żaden sposób przetważane. Służą wyłącznie do kontaktu z Państwem w związku z zakresem usług określonych na tej stronie.