Kancelaria Enres w Warszawie walczy dla swoich Klientów o należne odszkodowanie powypadkowe i pomaga w rozwiązywaniu różnorodnych problemów prawnych. Powodzenia w tym zakresie zaufanie stanowią potwierdzenie, iż praca wykonywana jest ze zrozumieniem potrzeb każdego Klienta.

Kancelaria pomoże odzyskać środki na rzecz osoby poszkodowanej, najczęściej wskutek niezapłaconych przez kontrahenta faktur, zaległości wynikających z not odsetkowych, umów, aktów notarialnych, czy nakazów sądowych.

Podstawowym punktem oferty jest skup pojazdów używanych w województwie kujawsko-pomorskim. Główna siedziba mieści się w Toruniu, odwiedzane są także Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek i inne okoliczne miejscowości w województwie. Skup dysponuje bogatym doświadczeniem w zakresie odkupu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych […]

Specjalnością i głównym ofertą jest skup zadłużonych spółek. Kancelaria pomaga ograniczyć swoje straty do praktycznego minimum. Na co dzień firma zajmuję się zadłużonymi spółkami, które mają zaległości wobec ZUS-u, swoich kontrahentów jak również Urzędu Skarbowego.

Strona poświęcona fotografii ślubnej i artystycznej. Michał Gamrot to fotograf z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu profesjonalnych sesji zdjęciowych m.in ze ślubów, z eventów oraz kampanii wizerunkowych, czy marketingowych.

Kancelaria pomaga przedsiębiorcom w przezwyciężaniu trudności, z jakimi spotykają się na co dzień. Kadrę pracowniczą tworzy kilkunastu prawników i współpracowników. Kancelaria Prawna LEGATUUM to firma, dzięki której klienci mają możliwość uzyskać kompleksową i profesjonalną pomoc prawną

Można tutaj znaleźć wszystkie informacje dotyczące różnych rodzai kameleonów . Jakie potrzeby mają? Czym się odżywiają? Jak wyglądają? Każdą z tych informacji oraz dużo więcej można przeczytać wchodząc na stronę.

Zakres usług które firma obejmuje badanie sprawozdań finansowych, audyt dotacji unijnych, wycenę przedsiębiorstw, badanie planów przekształceń, przygotowywanie dokumentacji cen transferowych oraz usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych. Kancelaria świadczy również usługi doradcze. Wypracowane standardy pracy pozwalają na dobry, przyjazny kontakt z klientem i zrozumienie […]

Skupywane są nie tylko samochody sprawne, ale również samochody uszkodzone technicznie i powypadkowe – także oferowany jest bezpłatny transport pojazdów własnymi lawetami (Warszawa, oraz całe województwo mazowieckie). Oprócz aut osobowych, prowadzony jest również skup samochodów dostawczych – zarówno od osób […]

Eryk Pajączkowski zajmuje się głównie fotografią portretową, rodzinną, aktową, brzuszkową, dziecięcą, jak również produktową i wizerunkową. Swoje usługi kieruję do klienta świadomego i wymagającego szukającego kreatywnych, unikalnych rozwiązań w najwyższej jakości.

Blog o drukowaniu i nie tylko. Strona zawiera wiele cennych informacji dotyczących zarówno nowej technologii drukowania jak i cennych wskazówek doboru odpowiedniego sprzętu.

Już od 45 zł dziennie można cieszyć się gotowymi, zdrowymi, pysznymi posiłkami, które składają się na catering dietetyczny. By przejść na zdrowe odżywianie z Dietopozytywnymi wystarczy, że wybierzesz jedną z 6 diet dostępnych w ofercie, a następnie wybierz liczbę dni, […]

Strona powstała dla ludzi, którzy chcą zadbać o swoje ciało, wygląd, oraz sprawność fizyczną. Dlatego też firma BN pomaga w realizacji swoich marzeń dając dostęp do profesjonalnej wiedzy.

Strona oferuję szeroką ofertą skupu,sprzedaży oraz wapnowania zbóż. Skup odbywa się przez cały rok. Odbiór oferowany jest własnym transportem. Ceny ustalane są indywidualnie wraz z możliwość skrócenia terminu płatności.