O nas

Agencja Marketingowa Toruń Warszawa

Jesteśmy zgranym zespołem osób, które nabytą wiedzę umiejętnie wykorzystują w innowacyjnych projektach internetowych. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, a więc budowie stron internetowych, social media marketingu, kompleksowym przygotowaniu i prowadzeniu kampanii Google AdWords. Jesteśmy również czołową agencją SEM w zakresie pozycjonowania stron www. Do każdego zlecenia podchodzimy pełni zapału i kreatywności, ponieważ wiemy, że tylko tak jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające realizacje. Mamy ponad 10 lat doświadczenia i pewnie dlatego jesteśmy czołową agencją marketingu w Toruniu. Tu właśnie mamy naszą główną siedzibę naszej agencji SEM. W Warszawie też działamy, odtworzyliśmy tam naszą filię, by świadczyć usługi również dla firm ze stolicy. Prowadzenie agencji marketingowej w Warszawie ułatwia nam również udział w projektach z innych miast Polski, przez co możemy obsługiwać zdalnie klientów z całego kraju. Możemy oferować marketing internetowy w Bydgoszczy, Grudziądzu, czy Płocku. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia.

Agencja SEO Warszawa Toruń 

Czym właściwie jest Selis? Na pewno nie jest to kolejna agencja SEM, czy agencja SEO jakich wiele na rynku. Chociaż osiągnęliśmy perfekcję w projektowaniu i budowie stron www oraz wysoką skuteczność w ich pozycjonowaniu, to nie ograniczamy tylko i wyłącznie do sztampowego marketingu internetowego. Naszym zdaniem to po prostu za mało! Chcąc dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązań wdrożyliśmy także takie usługi jak profesjonalny copywriting SEO i social media marketing. Dzięki temu mamy receptę na większość problemów spotykanych w marketingu internetowym. W ramach działalności naszej agencji SEM w Toruniu i filii w Warszawie uruchomiliśmy agencję SEO. To specjalny dział w naszej firmie, który zajmuje się tylko i wyłącznie optymalizacją stron pod wyszukiwarki internetowe. Obecnie jesteśmy prawdopodobnie najskuteczniejszą agencją SEO w Toruniu, a w ciągu kilku najbliższych lat planujemy być również najlepszą agencją SEO w Warszawie.

DAJEMY KLIENTOM ZNACZNIE WIĘCEJ

Wybierając nasze usługi klient dostaje gwarancję kompleksowej realizacji, która przyniesie jego firmie wymierne korzyści. Chcesz wiedzieć w jaki sposób nasz marketing internetowy wpłynie na Twój biznes?

 • Twoja oferta biznesowa dotrze do większego grona potencjalnych klientów
 • podniesie się również prestiż firmy, dzięki działaniom naszej agencji SEM
 • z małego biznesu stworzymy rozpoznawalny brand, który wyróżni się na tle konkurencji,
 • co więcej, prowadzony przez Ciebie biznes zacznie generować większe zyski
 • a samo prowadzenie firmy będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej

Jako agencja marketingowa zrealizowaliśmy już setki rozmaitych projektów dla firm z różnych branży, dlatego

WIEMY, CZEGO POTRZEBUJE TWÓJ BIZNES

 

Zapraszamy do kontaktu z oddziałem naszej agencji marketingowej w Toruniu lub Warszawie.

 

Formularz kontaktowy:

  Imię / nazwa*:
  Strona internetowa:
  Telefon kontaktowy*:
  Adres e-mail*:
  Temat wiadomości:
  Treść wiadomości:

   

  Dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail, telefon) nie są przechowywane, ani w żaden sposób przetważane. Służą wyłącznie do kontaktu z Państwem w związku z zakresem usług określonych na tej stronie.

  Dane kontaktowe:

   • Oddział Warszawa:

  Telefon kontaktowy: 22 185 55 89
  Adres: ul. Św. Jacka Odrowąża 15,
  03-310 Warszawa

   • Oddział Toruń:

  Telefon kontaktowy: 56 669 89 87
  Adres: ul. Willowa 7 L. 2,
  87-100 Toruń

   • e-mail: kontakt @ selis.pl
   • web: www.selis.pl

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji
  od poniedziałku do piątku,
  w godzinach od 09:00 do 17:00.

   

  Dane rejestrowe:

  • Nazwa: Selis Sp. z o.o.

   Siedziba: ul. Willowa 7 L. 2,
   87-100 Toruń
  • Numer NIP: 956 232 60 07
  • Numer REGON: 367581604