Kampanie PPC

Kampanie Adwords Toruń Warszawa

Potrzebujesz nowych klientów tu i teraz? Interesuje Cię skuteczna reklama internetowa? Warszawa i Toruń – to w tych miastach mieszą się nasze biura, więc jeżeli jesteś właśnie ze stolicy lub z miasta pierników to bardzo chętnie się z Tobą spotkamy, aby omówić szczegóły ewentualnej współpracy. Nie mieszkasz w Warszawie ani Toruniu? Kampanie Adwords i tak możemy dla Ciebie poprowadzić – Twoja obecna lokalizacja w żaden sposób nas nie ogranicza, załatwimy wszystko zdanie. Warto jednak wspomnieć, że oferujemy również SEM i Kampanie Google Adwords w Bydgoszczy i Grudziądzu, ponieważ do tych miast możemy szybko i sprawnie dojechać z naszego biura w Toruniu. Reklama internetowa to nasza specjalność, dlatego chcemy aby z naszej wiedzy i umiejętności skorzystało jak najwięcej firm.

Wciąż się wahasz? Niepotrzebnie! Przeprowadzimy dla Ciebie „szytą na miarę” kampanię AdWords, dzięki czemu Twoje oferta handlowa dotrze do ogromnego grona potencjalnych klientów. Kampania Google Adwords to wyjątkowa reklama internetowa ponieważ płaci się tylko za efekt – za sytuację, w której potencjalny klient kliknie w Twoją reklamę (stąd nazwa PPC – pay per click). Jeżeli nie kliknie, nie ponosisz wówczas żadnych kosztów. Fenomen Google AdWords polega na ogromnym zasięgu kampanii. Reklamy w ramach kampanii AdWords widoczne są w Google w wynikach wyszukiwania oraz w sieci reklamowej, która obejmuje przeszło dwa miliony witryn partnerskich Google. To olbrzymi zasięg, który daje niesamowite możliwości sprzedażowe!

Szukasz najlepszych specjalistów od kampanii adwords w Toruniu lub Warszawie? Trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza firma przeprowadziła już ponad 250 kampanii Google, co daje nam pozycję w czołówce firm zajmujących się SEM w Toruniu i Warszawie. SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach to obok pozycjonowania i budowania stron internetowych specjalności firmy Selis.

Optymalnie zaplanowana kampania AdWords daje możliwość znacznego zwiększenia ruchu na stronie internetowej w krótkim czasie. Więcej wyświetleń strony oznacza więcej zapytań ofertowych, a w przypadku sklepu internetowego po prostu większą sprzedaż. Nasza firma oferuje prowadzenie Kampanii Adwords od początku do końcu, zapewniając przy tym bieżącą analizę oraz optymalizację kampanii – wszystko po to, by była ona możliwie najbardziej efektywna i opłacalna dla klienta.

W całej Polsce prowadzimy zdalnie skuteczne kampanie AdWords. Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń i Warszawa – jeżeli mieszkasz w którymś z tych miast, to możemy spotkać się z Tobą osobiście. Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami w Toruniu i Warszawie. SEM, Kampanie Google AdWords, to szybka i skuteczna reklama internetowa, która już w krótkim czasie przynosi znakomite efekty.

 

 

Formularz kontaktowy:

  Imię / nazwa*:
  Adres e-mail*:
  Telefon kontaktowy*:
  Miejscowość:
  Adres strony*:
  Zasięg reklamy*
  Miesięczny budżet:
  Treść wiadomości:

   

  Dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail, telefon) nie są przechowywane, ani w żaden sposób przetważane. Służą wyłącznie do kontaktu z Państwem w związku z zakresem usług określonych na tej stronie.